Formularz zgłoszeniowy

Podaj tutaj imię i nazwisko uczestnika
Tu podaj adres poczty elektronicznej, którego będziemy używać do kontaktu z uczestnikiem. W drugim polu wpisz ponownie adres email - musi być on identyczny jak ten w pierwszym polu
Podaj adres, pod który będziemy wysyłać zweryfikowane odznaki. (Sprawdź czy adres jest poprawny, aby żadna przesyłka nie zaginęła). W razie późniejszej zmiany adresu skontaktuj się z nami - formularz w menu Kontakt.
Potrzebny wyłącznie do analiz statystycznych
Pomóż nam zrozumieć, jak docieramy do naszych uczestników


WERYFIKACJA WSTĘPNA
Jest możliwość uzyskania od razu weryfikacji Twoich dotychczasowych zdobyczy.
Jak to działa?
1) wstrzymujemy się na 3 dni z wysłaniem do Ciebie pakietu startowego,
2) pobierasz tzw. elektroniczną książeczkę, czyli plik w Excelu,
3) wypełniasz go swoimi dotychczasowymi zdobyczami, tak jakbyś to robił(a) w papierowej książeczce,
4) wysyłasz plik do nas e-mailem,
5) przeprowadzamy procedurę weryfikacji,
6) do przesyłki z pakietem startowym dokładamy zweryfikowane odznaki,
W wyniku tej procedury oszczędzasz na kosztach przesyłek pocztowych i otrzymasz pierwsze odznaki razem z pakietem startowym!
UWAGA - macie TRZY DNI na wysłanie do nas arkuszy elektronicznych. Potem możemy już wysłać pakiety startowe nie czekając na arkusze weryfikacyjne - chcemy abyście jak najszybciej je otrzymali.
Elektroniczny arkusz do weryfikacji możesz pobrać stąd: http://goryiwieze.pl/weryfikacja-elektroniczna
Wpisz tutaj nr zamówienia dokonanego w naszym sklepie (znajdziesz go w mailu z potwierdzeniem zamówienia). Jeżeli trafiłeś(aś) tutaj bez wcześniejszego zamówienia, wpisz "chcę opłacić wpisowe przelewem", a wyślemy Ci nr konta do wpłaty.
Jeżeli uczestnik jest osobą niepełnoletnią, w polu poniżej musi podpisać się jego rodzic lub opiekun.
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko. UWAGA! Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, w tym polu musi podpisać się Twój rodzic / opiekun!


Jeżeli po wciśnięciu poniższego klawisza „Wyślij” nic się nie dzieje, to oznacza, że prawdopodobnie nie jest zaznaczone/wypełnione wymagane w formularzu pole. Poszukaj wyżej czerwonego tekstu „This field is required” i uzupełnij pole, a następnie ponownie wybierz klawisz „Wyślij”.