Formularz zgłoszeniowy

Podaj tutaj swoje imię i nazwisko
Tu podaj adres poczty elektronicznej, którego będziemy używać do kontaktu z Tobą. W drugim polu wpisz ponownie adres email – musi być on identyczny jak ten w pierwszym polu
Podaj adres, pod który wyślemy Ci pakiet startowy i – później – zweryfikowane odznaki. (Sprawdź czy adres jest poprawny, aby żadna kierowana do Ciebie przesyłka nie zaginęła).
Jeżeli zgłaszasz się z drugą osobą w ramach pakietu dubeltowego, podaj poniżej imię i nazwisko drugiej osoby. UWAGA – druga osoba musi wypełnić drugi formularz zgłoszeniowy dla siebie, podając w tym miejscu Twoje imię i nazwisko. Ważne – oba pakiety startowe wyślemy na adres pierwszej z osób zgłaszających się w ramach pakietu dubeltowego.
Jeżeli wybierasz pakiet dubeltowy, podaj tutaj imię i nazwisko drugiej osoby. Pamiętaj, że ona tez musi wypełnić formularz zgłoszeniowy
Podaj datę dokonania wpłaty na zrzutka.pl oraz wysokość wpłaconej kwoty – abyśmy mogli zidentyfikować Twoją wpłatę
Wpisz tutaj swoje imię i nazwisko


Jeżeli po wciśnięciu poniższego klawisza „Wyślij” nic się nie dzieje, to oznacza, że prawdopodobnie nie jest zaznaczone/wypełnione wymagane w formularzu pole. Poszukaj wyżej czerwonego tekstu „This field is required” i uzupełnij pole, a następnie ponownie wybierz klawisz „Wyślij”.