Osoby w programie

Lista uczestników programu

Oto nasi uczestnicy. Bądź następny 🙂

W kolorowych kolumnach oznaczyliśmy zdobyte odznaki: popularna > brązowa > srebrna > złota > platynowa, osobno dla każdego obszaru.

LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
1RyszardJaworzno
2RobertDzierżoniów
3SławomirKędzierzyn-Koźle
4ŁukaszKnurów
5MirosławRuda Śląska
6LeszekSzczecin
7Agnieszka Szczecin
8MichałSzczecin
9Krystian Jejkowice
10BogusławaJejkowice
11PiotrWarszawa
12TomaszWrocław
13MonikaŁódź
14SoniaŁódź
15BogusławKalisz
16PiotrZielona Góra
17MirosławFrombork
18ŁukaszWarszawa
19JacekKowary
20JanWrocław
21MarekKłodzko
22Sebastian Zielona Góra
23PiotrZąbkowice Śl.
24MaciejKraków
25KacperBurkatów
26JuliaBurkatów
27KajetanKatowice
28FilipWarszawa
29RomanSzalejów Górny
30EdytaZabrnie
31WojciechZabrnie
32AdrianŹlinice
33MarcelŹlinice
34KornelŹlinice
35RafałWarszawa
36AleksandraWarszawa
37NataliaWarszawa
38ZbigniewBolesławiec
39MartaBolesławiec
40Adrianna Bolechowice
41MarcinBolechowice
42RafałMysłowice
43JerzySosnowiec
44MirosławChorzów
45BarbaraWodzisław Śl.
46MarianWodzisław Śl.
47MirosławZiębice
48MateuszZąbkowice Śl.
49MarekElbląg
50KrzysztofRoczyny
51AndrzejRoczyny
52AgnieszkaWrocław
53MaciejWrocław
54IreneuszKorczyna
55WaldemarSosnowiec
56BartoszSosnowiec
57PiotrŁódź
58SławomirPiotrków Tryb.
59EwaPiotrków Tryb.
60AndrzejDrawsko Pom.
61RobertŁódź
62StefanLipnica
63AgnieszkaPiotrówka
64DamianJedlicze
65BasiaWarszawa
66PavelWarszawa
67RobertBilcza
68JanuszCzaniec
69ArturKraków
70PrzemysławLipków
71MarlenaNowy Tomyśl
72LubomirTeodozjów
73StefanKraków
74Rafał M.Swarzędz
75SylwiaDzierżoniów
76WeronikaWarszawa
77KorneliaZawiercie
78DamianJugów
79IzabelaJugów
80KazimierzNowa Sól
81EwaNowa Sól
82JoannaGorlice
83BartłomiejBytom
84WilhelmSkoczów
85PawełWarszawa
86AdamTychy
87ArkadiuszKraków
88DamianŚwiebodzice
89KrzysztofOtwock
90PiotrOtwock
91PiotrKraków
92MichałCzarna
93WojciechJasło
94MałgorzataZabrze
95ElżbietaBielsko-Biała
96DariuszZabrze
97KrzysztofPorąbka
98BożenaMiędzybrodzie B.
99GrzegorzKraków
100MagdalenaKraków
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
101Marcin Jastrzębie-Zdrój
102KazimierzJastrzębie-Zdrój
103JolantaWrocław
104LeszekRybnik
105AleksandraRybnik
106AgnieszkaBielsko-Biała
107SzymonWarszawa
108OlgaWarszawa
109NataliaWarszawa
110EwaWarszawa
111ŁukaszPszczyna
112FilipPszczyna
113TomaszJelenia Góra
114DominikJelenia Góra
115MariaCzersk
116JuliaCzersk
117KrzysztofBielsko-Biała
118SzymonKraków
119AgnieszkaWieliczka
120DariuszCisiec
121MarekWarszawa
122ZdzisławSzczytna
123MagdalenaSzczytna
124RobertWarszawa
125AnnaŚroda Wlkp.
126PiotrSandomierz
127MartynaSandomierz
128BartoszTychy
129PatrykMysłowice
130AnetaMysłowice
131HannaMysłowice
132TomaszKraków
133AgataTrzebnica
134AleksandraTrzebnica
135KrzysztofŻywiec
136KamilaŻywiec
137TomaszTrzebinia
138TomaszWarszawa
139KrystynaGliwice
140AntoniPszczyna
141CezaryWarszawa
142IzabellaWarszawa
143NataliaWarszawa
144KamilaWarszawa
145DariuszGogolin
146DagmaraJelenia Góra
147ŁukaszJelenia Góra
148KonradJelenia Góra
149ArchilWrocław
150MariuszWrocław
151MarcinNowy Targ
152Piotr AleksanderJasło
153DariuszGliwice
154JacekDobrzeń Wielki
155AlicjaWrocław
156GrzegorzDobrzykowice
157MariaWrocław
158BarbaraWrocław
159MirosławWrocław
160MarcinSmolec
161MonikaSmolec
162PiotrGródek n/Dunajcem
163ArturKlęczany
164JolantaTrzebnica
165JoannaSzklarska Poręba
166MaciejŚwieradów Zdrój
167EwaGostków
168KatarzynaGostków
169ŁukaszGostków
170BartoszGostków
171EwaPietrzykowice
172IwetaPietrzykowice
173UrszulaSiemianowice Śl.
174ArkadiuszMielec
175MonikaMielec
176LeszekRadzionków
177MartynaRadzionków
178UrszulaKłodzko
179Jan CzesławKłodzko
180GrzegorzWrocław
181JanuszKrosno
182GabrielaKrosno
183JoannaBiałystok
184AnnaBiałystok
185LesławKraków
186MariaKraków
187AndrzejWieliczka
188BogdanWieliczka
189JustynaDębno
190DariuszLegnica
191AnnaLegnica
192GrzegorzJelenia Góra
193KrzysztofWarszawa
194AndrzejRacibórz
195MarekWłocławek
196KrystynaŁódź
197DariuszKnurów
198SylwiaKnurów
199MartaPoznań
200SzymonPoznań
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
201MariuszJaworzno
202JoannaWrocław
203DariuszSosnowiec
204AndrzejCzarny Dunajec
205ŁukaszKołaczyce
206ElżbietaKołaczyce
207PiotrGorlice
208FilipGorlice
209PawełPowroźnik
210KazimierzWójtowa
231GrzegorzSkarżysko-Kamienna
232DawidPopielów
233AndrzejLwówek Śląski
234DorotaLwówek Śląski
235MałgorzataMstów
236MartynaMstów
237MariuszMstów
238SebastianWrocław
239BogdanCzernica
240MarekPszów
241MichałPszów
242PiotrKędzierzyn-Koźle
243KatarzynaBarcin
244AleksandraDąbrowa Górnicza
245AgnieszkaWrocław
246PiotrWrocław
247ZbigniewLeśnica
248BożenaRabka-Zdrój
249JózefRabka-Zdrój
250KrystianJurków k/Czchowa
251JerzyBochnia
252StanisławRzezawa
253MichałPoręba Wielka
254MieczysławBochnia
255MałgorzataWokowice
256HelenaJadowniki
257AnnaBochnia
258StanisławaBochnia
259GrażynaBrzesko
260MariaBochnia
261TomaszBochnia
262FilipBochnia
263PawełKamienna Góra
264KlaudiaKamienna Góra
265FabianKamienna Góra
266DorotaKraków
267MarekKraków
268StanisławSobolów
269AnnaKamyk
270MirosławPartynia
271RafałRawicz
272StefanPawłowice
273RobertWrocław
274ŻanetaSkierniewice
275RyszardBaranów
276BrunoSanok
277JustynaStarachowice
278DanielStarachowice
279SebastianGliwice
280KrzysztofZabrze
281AleksandraUstka
282WojciechŁódź
283BartoszŁódź
284MajaWrocław
285AdamWrocław
286ArnikaWrocław
287AnetaWarszawa
288MarekWarszawa
289WiktoriaWarszawa
290MikołajWarszawa
291MałgorzataŻory
292KacperŻory
293StanisławRybnik
294PiotrWrocław
295MartaWrocław
296FranciszekWrocław
297RafałDziećmorowice
298AnnaDziećmorowice
299BarbaraŁańcut
300KrzysztofŁańcut
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
301WiktoriaŁańcut
302NataliaŁańcut
303AntoniŁańcut
304MichałŁódź
305DariuszBielsko-Biała
306SzymonŚroda Śląska
307RenataNagodzice
308DariuszNagodzice
309AdaNagodzice
310LechJelenia Góra
311ElżbietaJelenia Góra
312KacperKraków
313KarolKraków
314MichałBędzin
315Katarzyna Będzin
316AgnieszkaBędzin
317MałgorzataBędzin
318DamianKłodzko
319ArturKłodzko
320ArturGliwice
321PatrycjaGliwice
322ZbigniewGorzów Wielkopolski
323DawidKościelisko
324AnnaKraków
325SzczepanBrzesko
326SylwesterRuda Śląska 5
327SzczepanSobolów
328TymonSolec-Zdrój
329TomaszSosnowiec
330MariaPiechowice
331MartaJaworzno
332AldonaSiechnice
333AdamToruń
334MarzenaBieruń
335AndżelaBieruń
336KatarzynaŚwiebodzice
337AndrzejŚwiebodzice
338SebastianNysa
339DonatNysa
340EmilLegionowo
341GrzegorzLegionowo
342PawełKraków
343MaciejWrocław
344JustynaWrocław
345BartoszWrocław
346Wojciech Wrocław
347GrzegorzCottbus
348KazimierzCottbus
349NinaCottbus
350PawełZłotoryja
351KatarzynaZłotoryja
352KacperZłotoryja
353AndrzejKielce
354MagdalenaKielce
355JakubKielce
356AleksandraBełżyce
357GrzegorzBiery
358PawełTomice
359KatarzynaLegnica
360TomaszPiła
361StanisławŻarów
362BarbaraKatowice
363RadosławKatowice
364MateuszPolkowice
365ŁukaszLubin
366AndrzejŁódź
367MonikaBojszowy Nowe
368KacperBojszowy Nowe
369StanisławBojszowy Nowe
370TomaszKrostoszowice
371PiotrCzarny Las
372KazimierzDąbrowa Górnicza
373StanisławLubliniec
374StanisławWrocław
375KatarzynaRuda Śląska
376PiotrRuda Śląska
377AgataRuda Śląska
378OlgaRuda Śląska
379DamianGołkowice
380AngelikaJastrzębie Zdrój
381PrzemysławBuczkowice
382GrzegorzRusocice
383AgnieszkaRusocice
384WeronikaTychy
385MariuszTychy
386GrzegorzOlsztyn
387ZygmuntSkarżysko Kamienna
388TomaszKąty Wrocławskie
389JoannaKąty Wrocławskie
390LidiaKąty Wrocławskie
391LenaKąty Wrocławskie
392MarekWrocław
393KamilJarosław
394MonikaGorlice
395ArturWrocław
396MagdalenaWrocław
397OskarWrocław
398RafałSzprotawa
399IwonaSzprotawa
400MagdalenaŚwidnica
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
401MarzenaŚwidnica
402SebastianTarnowskie Góry
403WaldemarSzprotawa
404MateuszSzprotawa
405MichałSzprotawa
406MariaSękowa
407DariuszSękowa
408MichałŚwiętochłowice
409JacekWrocław
410TomaszŁazy
411AnnaŁazy
412JanŁazy
413MagdalenaŁazy
414MarcinNysa
415JarosławLubrza
416DominikaKamienica
417MarekGłuszyca
418IzabelaGłuszyca
419TomaszStronie Śląskie
420TadeuszTarnów
421Anna Tarnów
422BarbaraNielepice
423DariuszOtwock
424DamianDąbrowa Górnicza
425MarcinKraków
426AlicjaKraków
427Dominik Kraków
428DorotaKraków
429WiktorWikrowo
430IgorWikrowo
431GrzegorzRabka Zdrój
432ŁukaszKnurów
433AnnaKnurów
434JakubKnurów
435AgataKraków
436AdamKraków
437AndrzejOlsztyn
438MichałJasło
439MikołajJasło
440BartłomiejJasło
441PaulinaJasło
442JoannaKraków
443PawełKraków
444KrzysztofLegnica
445NataliaChojnów
446
447RomanTychy
448KajetanIława
449MarlenaBielsko-Biała
450AndrzejWołomin
451JanKraków
452KatarzynaPajęczno
453MichałKraków
454ArkadiuszŚwierczów
455PawełWarszawa
456AleksanderWrocław
457AgnieszkaWrocław
458AleksanderSzczawno Zdrój
459EwaTuchola
460MonikaWrocław
461ZenonWrocław
462HalinaWrocław
463PiotrWrocław
464Edyta Wrocław
465JanPruszowice
466ZofiaPruszowice
467MarekPoddębice
468KrzysztofSuchedniów
469ŁukaszPoznań
470MartaPoznań
471SzymonMiędzyrzecze
472PiotrBobolice
473BogusławaBobolice
474NikolaBobolice
475PatrykBobolice
476WojciechBobolice
477WiktorKraków
478BarbaraPoznań
479KarolinaKozerki
480BartoszNowa Ruda
481PiotrZabrze
482LeszekStrzelin
483JerzyGorzów Wlkp.
484GrzegorzJaworzno
485OlgaJaworzno
486MarekJaworzno
487MarzannaStronie Śląskie
488MaciejKraków
489EwaSosnowiec
490BolesławRzeczka
491BogumiłaRzeczka
492PiotrTarnów
493AnetaTarnów
494AleksanderTarnów
495WojciechZabrze
496RafałOława
497DominikKłodzko
498MarcinWrocław
499JoannaSosnowiec
500JoannaSosnowiec
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
501HannaBędzin
502ZuzannaBędzin
503ArturWrocław
504RafałWrocław
505MarlenaWrocław
506PatrykWrocław
507KatarzynaPiekary Śląskie
508MartynaKnurów
509MarekZabrze
510PawełZabrze
511MichałKraków
512AnetaKraków
513MartynaLeśna
514MilanLeśna
515RobertNowy Targ
516TomaszSkierniewice
517MartaSkierniewice
518MaksymilianSkierniewice
519MateuszSkierniewice
520AlicjaWarszawa
521EmilWarszawa
522ZofiaBojanowo
523HieronimBojanowo
524DawidSiemianowice Śl.
525MichałSiemianowice Śl.
526TomaszChojnów
527MagdalenaChojnów
528JakubChojnów
529SławomirStaszów
530MariaStaszów
531KatarzynaDrwinia
532MarekBochnia
533StanisławBochnia
534JadwigaLipnica Murowana
535ArletaZielonka
536MikołajChrząstowice
537BartłomiejOpole
538ArturOpole
539ArkadiuszWrocław
540BarbaraŚwiebodzice
541KrzysztofŚwiebodzice
542TomaszLegnica
543BeataLegnica
544MartaŚwiętochłowice
545AlicjaKraków
546MichałKoniuszowa
547WitoldOstrowy nad Okszą
548IwonaOstrowy nad Okszą
549SzymonKędzierzyn-Koźle
550WeronikaKędzierzyn-Koźle
551GrzegorzGdańsk
552AndreaGliwice
553KrystianGliwice
554MarianDuszniki-Zdrój
555AgataOpole
556SławomirRydułtowy
557JanuszRybnik
558GrzegorzRydułtowy
559MariolaRydułtowy
560JerzyRydułtowy
561WaldemarStare Miasto
562KacperStare Miasto
563NikolaStare Miasto
564CzesławTrzcinica
565KrzysztofChodzież
566DorotaChodzież
567GrzegorzWarszawa
568WojciechPoznań
569AgataGdańsk
570GrzegorzŁódź
571KrzysztofKraków
572AdamBiałystok
573MagdalenaBiałystok
574ZofiaBiałystok
575FranciszekBiałystok
576WiesławŚwiętoszówka
577WitoldŻory
578MonikaMilanówek
579ŁukaszMilanówek
580ErnestMilanówek
581MariuszLuboń
582KrzysztofLubin
583KarolKowary
584IzabelaBorowa Góra
585AndrzejŁódź
586Magdalena Łódź
587MichałPaniówki
588KatarzynaPaniówki
589EwaWarszawa
590AleksandraKnurów
591KamilWarszawa
592GabrielaPorąbka
593PatrycjaPorąbka
594KarinaPorąbka
595TomaszBobowa
596MariuszSzczytna
597AnnaKraków
598JanuszKraków
599KrzysztofGliwice
600ŁukaszSzklarska Poręba
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
601AdamKunów
602TomaszZgorzelec
603MirosławTarnów
604ZofiaTarnów
605KamilaCzchów
606SewerynJedlicze
607PatrykKłodawa
608UrszulaKraków
609AgataKraków
610AgnieszkaWałcz
611ZofiaWałcz
612DariuszJaworzno
613SylwiaJaworzno
614MateuszSosnowiec
615TomaszSkierniewice
616SaraSkierniewice
617TomaszRuda Śląska
618NataliaKluczbork
619AdamŚwidnica
620KatarzynaKraków
621BartoszKraków
622MalwinaZakopane
623RobertGniezno
624JerzyAndrychów
625JolantaAndrychów
626JacekNysa
627MałgorzataCzempiń
628ElwiraSucha Beskidzka
629AdamSucha Beskidzka
630AlinaCzerwionka-Leszczyny
631BartoszPszów
632IgorOtwock
633HonorataOtwock
634BarbaraLegnica
635PiotrLegnica
636PaulinaRadom
637KrystianRadom
638EwelinaŚwiebodzin
639PiotrŁowicz
640JacekWarszawa
641JoannaWarszawa
642Antonina Warszawa
643PiotrWarszawa
644MichałKraków
645MaksymilianKraków
646Wiktor JerzyMirków
647KamilZabrze
648GrzegorzWarszawa
649AnnaŁomianki
650AleksanderTarnów
651ArturOborniki Śląskie
652KingaOborniki Śląskie
653MilenaOborniki Śląskie
654BartłomiejŁabunie
655ArturŁabunie
656MartaPiechowice
657ŁukaszŚwiebodzice
658FilipPiechowice
659AndrzejŚwidnica
660AnnaŚwidnica
661JakubŁódź
662TelimenaŁódź
663PiotrGodnowa
664ArturŚwidnica
665KatarzynaRudna
666MagdalenaOłdrzychowice Kł.
667KasiaKopanica
668MaciekTurek
669MarcinKórnik
670BarbaraKórnik
671AgnieszkaNowy Sącz
672MałgorzataNowy Sącz
673AleksandraWrocław
674AdamWrocław
675MonikaDąbrowa Tarnowska
676MarcinŚwidnica
677AdamWrocław
678AdamKatowice
679KrzysztofSiemianowice Śl.
680BeataZagórze Śląskle
681AndrzejKatowice
682KrzysztofŻory
683BartłomiejWrocław
684RyszardUdanin
685BeataWołów
686MirosławLegnica
687BartoszKrotoszyce
688MonikaPoznań
689KamilPoznań
690ŁukaszŚwięciechowa
691JanPodegrodzie
692MichałPoniatowa
693MirosławPoniatowa
694MirosławTurza Śląska
695AgnieszkaMiędzygórze
696SławomirKraków
697NataszaWola
698MarzenaWrocław
699PrzemysławKraków
700MariolaKraków
LISTA UCZESTNIKÓWZWERYFIKOWANE ODZNAKI
Id.ImięMiejscowośćSudetyKarpatyG.Świętokrz.Wyżyny zach.Wyżyny wsch.
701KlaraLublin
702MichałLublin
703TomaszJasło
704MarekPoznań
705ŁukaszSulejówek
706DianaSulejówek
707FranekSulejówek
708ZofiaSulejówek
709KarolinaKrzyworzeka
710MateuszKrzyworzeka
711TomaszSzkodna
712BeataIwkowa
713GrzegorzIwkowa
714JadwigaTarnowiec
715BarbaraTarnowiec
716DamianLublin
717DawidProboszczowice
718AgnieszkaWrocław
719MarcinWrocław
720MariaWrocław
721MałgorzataWrocław
722RafałPolkowice
723LucjanWodzisław Śl.
724PrzemysławWodzisław Śl.
725ElżbietaLimanowa
726PawełLimanowa
727PawełWrocław
728JagodaWrocław
729MagdalenaWrocław
730ŁukaszWrocław
731AndrzejKłodzko
732JustynaPosada Górna
733TomaszPosada Górna
734KacperPosada Górna
735AleksanderPosada Górna
736MichałLubin
737RadosławDamienice
738AleksandraWrocław
739SylwiaWrocław
740FilipWrocław
741WiktorWrocław
742KrzysztofPasłęk
743WojciechŁódź
744MartynaRadłów
745MichałRadłów
746MagdalenaWałbrzych
747MaciejWałbrzych
748
749
750
751
752
753
754
755